İlişkiler bu dönemin en çok konuşulan konusu gibi.
İlişkilerini İyileştirebilirsin Atölyesi

İlişkiler bu dönemin en çok konuşulan konusu gibi. İlişkiler hakkında konuşurken, kastımız karşı cins ile olan, partnerimiz ile olan ilişkimiz. Ancak hayatımızda çok yakından uzak tanıdıklara kadar pek çok ilişki çeşidi var.

Birey olarak çevremizde bulunan her şeyle bir ilişki içerisindeyiz. Aile ilişkisi, romantik ilişki, ebeveyn - çocuk ilişkisi, arkadaş ilişkisi, akraba ilişkisi, çalıştığımız iş yerimizle olan ilişkimiz ve hatta okuduğumuz kitapla olan ilişkimiz...

Esasında tüm ilişkiler bizim ruhsal gelişimimiz ve koşulsuz sevgiyi deneyimlememiz için birer fırsat.

İlişkiler çocukluğumuzdaki dinamiklerin ve iyileşmemiş yaralarımızın tekrar filmleri gibidir. Hayatımıza bu tekrarları tetikleyecek dolayısıyla da yaralarımızın iyileşmesine yardım edecek kişileri çekeriz.

İlişkiler bizim bir parçamıza ayna tutar. Kendimizin harika ve güzel taraflarının yansımasını başkalarında bulduğumuzda çok rahat ederiz. Kendimizin olumsuz yanlarının yansımalarını gördüğümüzde ise genelde bunun karşımızdakinin sorunu olduğunu düşünürüz. Buna projeksiyon denir. Karşınızdaki insanın olumsuz kısmına tepkiniz ne kadar büyükse, muhtemelen kendinizi de o konuda daha çok yargılıyorsunuz.

En iyi öğretmeniniz aslında sizi en çok rahatsız eden kişi!

Sizi rahatsız eden her ne ise kendinize daha yakından bakmak, durumları olayları farkındalıkla kavramak için merak ettiklerinizin cevabını bulmak heyecan verici bir deneyim olabilir.

Aklının ve kalbinin sesini dinleyerek özel teknikler, meditasyon ve özel müziklerle çalıştığım ilişkiler atölyesine katılanlar birçok meselesini çözdü bile.

Haydi gelin birlikte sorularımıza bilinçli ve bilinçdışı sebeplere cevaplar bulalım ve ilişkilerimizi daha işlevsel ve bizim yararımıza olacak şekilde iyileştirelim.

İlişkiler Atölyesi versiyonları,

3 saatlik, 6 saatlik ve 12 saatlik üç farklı seçenek ile yapılabilmektedir.

Karar vermeden önce iyi düşüneceğini ve kendin için en doğru kararı vereceğini biliyorum.

Siz hangisine ihtiyaç duyuyorsanız, en doğru grupla yüz yüze veya online platformlarda güvenli iş birliği ile çalışmalara katılabilirsiniz.

Atölye çalışması hakkında bilgi almak ve başvuru için iletişime geçebiliriz.

İhtiyaç duymanız halinde, birebir koçluk görüşmelerinde size destek olabilirim.

"Aslında tek yolculuk kalbin yolculuğudur."