Hak Ederlilik Atölyesi

Neleri hak edip, neleri hak etmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz?

Bu soruyu daha önce kendinize hiç sormadıysanız şimdi sorabilirsiniz. Görüşmelerimizde kişiler ben her şeyin en güzelini hak ediyorum der. Seanslarda geldiği konuyla ilgili içsel çalışmalar yaptıkça düşüncelerini sıralar ve fark eder ki aslında bilinçdışında negatif kayıtları bulunmaktadır.

 

Örneğin,

Para pistir, kirlidir.

Zengin olan insanlar sahtekardır.

Param olup da kibirli olmak istemiyorum.

Para dediğin geldiği gibi gidiyor.

Zaten iyi bir iş gelip beni bulmaz ki.

 

Bunlar ve daha birçok düşünce kalıpları çıkar ortaya.

Hakederlilik sadece zenginlikle ilgili değildir. İlişkiler, iş yaşamı, arkadaşlık, hayattan istediklerimiz gibi birçok konuda da bizleri etkilemektedir.

Eğer yaşamınızda bir şeyler yolunda gitmiyorsa eski sınırlı düşüncelerden kaynaklı olabilir. Bu düşünceler belki de ailenizin sınırlı düşünceleriydi. Bilinçli olarak değiştirmedikçe aile inançları hep bizimle kalır.

İşinize yaramayan sınırlı düşünceleri bilinçli ve bilinçdışı şekilde değiştirebilirsiniz.

Gerçek zenginlik kendinle barışık olmak ve ne istediğini bilmekle başlar. Bu aynı zamanda istediğiniz şeyi istediğiniz zaman yapma özgürlüğüdür. Sahip olduklarınızın miktarından ziyade bir zihin durumudur.

Bu dünyada size verilen emanetler, aklınızdaki düşüncelerin dışavurumudur.

Hak ederlilik Atölye çalışmaları, bilinçli ve bilinçdışı çalışmalarla birlikte meditasyon ve enerji çalışmalarıyla da desteklenmektedir.

 

Yüz yüze veya Online platformlarda 3 saatlik özel çalışmalar yapılmaktadır.

 

Katılımcılar, gerçekleştirilen çalışmalarla birlikte güçlü bir farkındalıkla hayatlarına devam eder ve hayatını bilinçli şekilde kendi eline alır.

 

Siz de bu yaşam yolculuğunuzda kendinize değerli bir hediye vermek isterseniz ve hak ettiğinizi düşünüyorsanız atölye çalışmalarında buluşalım.

 

Haydi şimdi kollarınızı yana açarak oturun ve,

 "Evrendeki tüm iyiliklere ve bolluğa açığım." Deyin.

Siz her şeyin en güzeline layıksınız ve zaten hak ediyorsunuz.