Eski Duyguları Bırakma Çalışması

Hayatınızda olumlu yönde değişiklikler yapıyor çabalıyor adım atıyorsunuz ama bir türlü olmuyor ve hop yeniden aynı şeyleri yaşamaya devam ediyor musunuz?

 

Bazen kendimizi tekrar eden döngülerde buluruz. Kişiler olaylar değişir bununla birlikte hissettiğimiz duygu aynıdır. Bunlar hep beni buluyor diyerek ortalıkta gezinmeye devam ederiz. Dirençlerimiz çıkar ortaya. Hep, hiç, asla, hiçbir zaman cümlelerini kullanırız farkında olmadan.

Hiç düşündünüz mü neden böyle oluyor. Tekrar tekrar neden aynı şeyleri yaşıyor olabilirsiniz.

 

Eğer gerçekten bunun cevabını merak ediyor ve artık sizi olumsuz etkileyen konunun ne olduğunu öğrenmek, bu durumdan kendinizi kurtarmak istiyorsanız 3 saatlik bu atölye çalışmasına katılabilirsiniz.

 

Bu atölye çalışmasında derinlerde gömülü su yüzüne çıkmayı bekleyen inanç kalıplarınızı farkına varır ve onları dönüştürürsünüz.

 

Hayatınızı kendi elinize alarak kendinize özel sağlıklı inançları geliştirirsiniz.

Böylece özgür ve ferahlamış yeni versiyonunuzla gelişmeye ve dönüşmeye devam edersiniz.

 

Eski işinize yaramayan inançlarınıza ne kadar sıkı sarılıyorsanız, ondan kendinizi kurtarmanın bir o kadar önemli olduğunu aklınızda tutun.

 

Bu zamana kadar birçok badireler atlattın ve atlatmaya devam edeceksin. Önemli olan neyi neden yaşıyor olduğunu merak etmek, bilmek ve dönüştürmek.

İşte o zaman hayata at gözlükleriyle bakmaktan çıkıp, geniş bir bakış açısıyla yaşamın tadını çıkarırsın.

 

Birçok insan bu olumlu deneyimi yaşadı ve kendisi için adım attı, dönüşümler sağladı. İstersen, sen de kendin için adım atarak kendini destekleyebilirsin.