Heal Your Life ® Atölye çalışmalarına katılan kişiler kendileri için bir şey yapmakta kararlı olduklarında, bir daha aynı kişi olmadılar.
Bütünsel Dönüşüm Atölyesi

Heal Your Life ® Atölye çalışmalarına katılan kişiler kendileri için bir şey yapmakta kararlı olduklarında, bir daha aynı kişi olmadılar.

Bu cümleyi okuduğunuzda ne kadar iddialı yok canım öyle değildir nasıl böyle bir şey olabilir mi? Çok abartılı diye düşünmüş olabilirsiniz.

 

Hayır hiçbir abartı yok.

Heal Your Life® Hayatınızı İyileştirin workshop öğretisi, sadece lisanslı eğitmenlerin gerçekleştirdiği 2 tam gün veya online oturumda konu başlıkları üzerinde 3 saatlik 6 oturum şeklinde uygulamalar olarak yapılabilmektedir.

Yüz yüze 2 tam gün gerçekleştirilen Bütünsel dönüşüm workshop programında üzerinde çalışılan konu başlıkları,

 

Beden/Zihin Bağlantısı

Düşünce Sistemimiz

İç Çocuk Çalışması

Ayna Çalışması

Kök İnanç Çalışması

Eski Duyguları Bırakma Çalışması

Aile Bağları Çalışması

Affetme Çalışması

Yeni Bir Hikâye Yazma Çalışması

 

Katılımcılara sağladığı faydalar,

İçsel olarak güçlü bir şekilde kendini görme, anlama, kabul etme ve kendini, başkalarını ve hayatı sevmeyi öğrenme hayat içerisinde yaşadığın olumlu olmayan deneyimlerin nerelerden kaynaklandığını fark edebilme gerçekte olmasını istediğin hayatını yeniden tasarlayabilme deneyimlerini sunar.

Kısacası, hayatını kendi eline alır ve ileride yaşayabileceğin olumsuz durumlarla nasıl baş edebileceğinin yollarını öğretir.

Hayata farklı bir gözle de bakarak cesaretle ne istediğini bilerek yol alırsın.

Geçmişten bu günümüze taşıdığımız olumsuz düşünce kalıplarının farkındalığı ile dönüştürebilme ve özgürleşmenize araç olur.

 

Yaşamınızda sürekli tekrar eden olayların nelerden kaynaklandığını fark edebilme ve farklı bakış açısı ile bakabilme.

 

Sağlıklı ilişkiler (aile, eş, sevgili, sosyal çevre) kurmanızı kolaylaştırır.

 

Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz ve hedeflerinize doğru nasıl yol alabileceğiniz konusunda fikirler verir.

 

Gelecek vizyonunuz ile ilgili hayatınızı kendi elinize alır ve sağlam adımlarla ilerlersiniz.

 

Neler yapıyoruz,

Fiziksel- duygusal- zihinsel ve ruhsal olmak üzere dört boyutta çalışır. İnsanı bir bütün olarak ele alır.

 

Kişi bu dört boyutta çalıştığında kendini daha yakından keşfetme yolculuğuna çıkar.

Katılımcılar, hayatın kendisine getirdiği deneyimlerin kök nedenlerini, hayatında sürekli tekrar eden benzer deneyimlerin ve kıramadığı kalıpların kendi iç dünyasında nasıl anlamlandığını fark eder.

Kendi düşüncelerinin, duygularının ve derinde yatan inançlarının hayatını nasıl etkilediğini keşfeder farkında olur ve anlamlandırmaya başlar.

 

Tüm bu keşfettikleri ve yaşadığı farkındalık deneyimi fark etme boyutunda kalmaz.

Fark ettiklerini nasıl dönüştüreceği, kendini ve hayatını nasıl iyileştireceğini, hayatının her alanında daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve tatminkâr deneyimlere nasıl ulaşacağını uygulamalı olarak öğretir.

 

"Daha iyi" ye doğru değişim süreci workshop sırasında ilk günden itibaren başlar, kişinin tutumu ve motivasyonu ile doğru orantılı olarak workshop sonrasında da devam eder.

 

Workshop' a kişisel gelişim bilgisi ve deneyimi anlamında her seviyeden kişi katılabilir. Her katılımcı tam anlamıyla bireysel bir deneyim yaşar. Karmaşık insan yapısının hayatın karmaşık dinamikleri ile birleştiği noktada her katılımcı için her zaman kendi üzerinde çalışacağı farklı bir seviye bulunmaktadır. Katılım için kişinin zor bir dönemden geçiyor olması, ya da hayatının çok yolunda olması da belirleyici faktörler değildir. Hayatınızın herhangi bir zamanında katılabilirsiniz.

İnsan, doğası itibariyle her zaman gelişime ve mevcut durumuna göre hayatını daha güzel deneyimleme isteğine açıktır ve bunu başarabilir.

 

Bu özel eğitimi sadece, Heal Your Life® eğitmenliğini alan, kendisini özel eğitimlerden geçiren lisanslı eğitmenler tarafından verilmektedir.

 

Bu çalışmaya katıldıktan sonra ne kadar özel ve deneyimli hale geldiğinin farkına varacaksın.

 

Yüz yüze eğitimler,

Eğitim, klasik formalitelerden uzak bir ortamda, rahat kıyafetlerle kişinin tamamen kendini güvende hissedebileceği şekilde verilir.

 

Kişinin daha derin boyutlarına ulaşabilmek amacıyla belirli meditasyonlar ve müzikler çalışma süresince araç olarak kullanılır.

 

Eğitime özel konu başlıkları üzerinde çalışılır ve her bir katılımcının kendi iç dünyasında fark ettiklerini kendine özel yazması için yine kişilere özel defterler verilir.

İkili ve grup olarak birlikte özel uygulamalar yapılır.

Online Eğitimler,

 

Online platform uygulamaları üzerinden 6 oturumda gerçekleştirilir.

Katılımcılar eğitime katılacak kendi rahat edebilecekleri alanını kendileri belirler.

Kişinin daha derin boyutlarına ulaşabilmek amacıyla belirli meditasyonlar ve müzikler çalışma süresince araç olarak kullanılır.

Eğitime özel konu başlıkları üzerinde çalışılır ve her bir katılımcının kendi iç dünyasında fark ettiklerini kendine özel yazması için defter edinmesi istenir.

Katılımcı kendine özel ve grup çalışmalarında uygulamalar yapar.

 

Verilen tüm bu bilgiler ışığında, kendine daha yakından bakmak, kendinin daha iyi bir versiyonunu keşfetmek ve kendi gücünü görmek isteyen, hayat içerisinde ayağına takılan taşların üzerinden kolayca atlamak, kendine yatırım yapmak isteyen veya sadece bir merakla acaba nasıl bir şey diye düşünen siz değerli dostlarımız davetlidir.

Nasıl olacak ki, gerçekten de öyle mi diye belki düşünüyor olabilirsiniz. Tüm bunların nasıl olduğunu ancak deneyimleyerek kendiniz yaşayabilirsiniz. Geçen süreçte değişik badireler de atlattın ve nelerle ve nasıl başettin bunu biliyorum. Kendine bu kolaylığı tanımalısın. Hadi gelin birlikte hayatımızı daha da güzelleştirelim.

 

 

"Hayatın akışında bulunduğum noktada her şey mükemmel tam ve bir bütün."

 

Sevgi, sağlık, aşk, mutluluk, huzur, para, şans, bolluk bereket her zaman sizinle olsun.

 

Sevgi ve Saygılarımla

Türkan Bayraktar Uzun

Heal Your Life® Lisanslı Lideri ve Koçu