Heal Your Life® Hayatınızı İyileştirin workshop öğretisi nedir?

Heal Your Life workshop ® Hayatınızı İyileştirin, içerikleri dünyaca ünlü kitapları 50 milyondan fazla satan kişisel ve Spiritüel Gelişim'in öncüsü Louise L. Hay ve birlikte çalıştığı psikolog Dr. Patricia Crane tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Heal Your Life® Hayatınızı İyileştirin workshop öğretisi, sadece lisanslı eğitmenlerin gerçekleştirdiği 2 tam gün veya farklı konu başlıklarında 3 saatlik uygulamalar olarak yapılabilmektedir.

Yüz yüze ve Online Platformlarda gerçekleştirilmektedir.
Size nasıl bir fayda sağlar?
Heal Your Life Hayatınızı İyileştirin Workshop® içsel olarak güçlü bir şekilde kendini görme, anlama, kabul etme ve kendini, başkalarını ve hayatı sevmeyi öğrenme hayat içerisinde yaşadığın olumlu olmayan deneyimlerin nerelerden kaynaklandığını fark edebilme gerçekte olmasını istediğin hayatını yeniden tasarlayabilme deneyimlerini sunar.
Kısacası, hayatını kendi eline alır ve ileride yaşayabileceğin olumsuz durumlarla nasıl baş edebileceğinin yollarını öğretir.
Hayata farklı bir gözle de bakarak cesaretle ne istediğini bilerek yol alırsın.
Geçmişten bu günümüze taşıdığımız olumsuz düşünce kalıplarının farkındalığı ile dönüştürebilme ve özgürleşmenize araç olur.

Yaşamınızda sürekli tekrar eden olayların nelerden kaynaklandığını fark edebilme ve farklı bakış açısı ile bakabilme.

Sağlıklı ilişkiler (aile, eş, sevgili, sosyal çevre) kurmanızı kolaylaştırır.

Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz ve hedeflerinize doğru nasıl yol alabileceğiniz konusunda fikirler verir.

Gelecek vizyonunuz ile ilgili hayatınızı kendi elinize alır ve sağlam adımlarla ilerlersiniz.

Katılımcılarla nasıl çalışıyoruz,

Fiziksel- duygusal- zihinsel ve ruhsal olmak üzere dört boyutta çalışır. İnsanı bir bütün olarak ele alır.

Kişi bu dört boyutta çalıştığında kendini daha yakından keşfetme yolculuğuna çıkar.
Katılımcılar, hayatın kendisine getirdiği deneyimlerin kök nedenlerini, hayatında sürekli tekrar eden benzer deneyimlerin ve kıramadığı kalıpların kendi iç dünyasında nasıl anlamlandığını fark eder.
Kendi düşüncelerinin, duygularının ve derinde yatan inançlarının hayatını nasıl etkilediğini keşfeder farkında olur ve anlamlandırmaya başlar.

Tüm bu keşfettikleri ve yaşadığı farkındalık deneyimi fark etme boyutunda kalmaz.
Fark ettiklerini nasıl dönüştüreceği, kendini ve hayatını nasıl iyileştireceğini, hayatının her alanında daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve tatminkâr deneyimlere nasıl ulaşacağını uygulamalı olarak öğretir.

"Daha iyi" ye doğru değişim süreci workshop sırasında ilk günden itibaren başlar, kişinin tutumu ve motivasyonu ile doğru orantılı olarak workshop sonrasında da devam eder.

Workshop' a kişisel gelişim bilgisi ve deneyimi anlamında her seviyeden kişi katılabilir. Her katılımcı tam anlamıyla bireysel bir deneyim yaşar. Karmaşık insan yapısının hayatın karmaşık dinamikleri ile birleştiği noktada her katılımcı için her zaman kendi üzerinde çalışacağı farklı bir seviye bulunmaktadır. Katılım için kişinin zor bir dönemden geçiyor olması, ya da hayatının çok yolunda olması da belirleyici faktörler değildir. Hayatınızın herhangi bir zamanında katılabilirsiniz.
İnsan, doğası itibariyle her zaman gelişime ve mevcut durumuna göre hayatını daha güzel deneyimleme isteğine açıktır ve bunu başarabilir.

Heal Your Life® Workshop Uygulaması Nasıl gerçekleştiriliyor:

Yüz yüze eğitimler,

Eğitim, klasik formalitelerden uzak bir ortamda, rahat kıyafetlerle kişinin tamamen kendini güvende hissedebileceği şekilde verilir.

Kişinin daha derin boyutlarına ulaşabilmek amacıyla belirli meditasyonlar ve müzikler çalışma süresince araç olarak kullanılır.

Eğitime özel, konu başlıkları üzerinde çalışılır ve her bir katılımcının kendi iç dünyasında fark ettiklerini kendine özel yazması için yine kişilere özel defterler verilir.
İkili ve grup olarak birlikte özel uygulamalar yapılır.


Online Eğitimler,

Online eğitimler, Online platform uygulamaları üzerinden 6 oturumda gerçekleştirilir.
Katılımcılar eğitime katılacak kendi rahat edebilecekleri alanını kendileri belirler.
Kişinin daha derin boyutlarına ulaşabilmek amacıyla belirli meditasyonlar ve müzikler çalışma süresince araç olarak kullanılır.
Eğitime özel, konu başlıkları üzerinde çalışılır ve her bir katılımcının kendi iç dünyasında fark ettiklerini kendisine özel yazması için defter edinmesi istenir.
Katılımcı, kendine özel ve grup çalışmalarında uygulamalar yapar.

Bu özel eğitimi sadece, Heal Your Life® eğitmenliğini alan, kendisini özel eğitimlerden geçiren lisanslı eğitmenler tarafından verilmektedir.


HANGİ BAŞLIKLAR ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ:

Beden/Zihin Bağlantısı
Düşünce Sistemimiz
İç Çocuk Çalışması
Ayna Çalışması
Kök İnanç Çalışması
Eski Duyguları Bırakma Çalışması
Aile Bağları Çalışması
Affetme Çalışması
Yeni Bir Hikâye Yazma Çalışması


Verilen tüm bu bilgilerle birlikte, kendine daha yakından bakmak isteyen, kendinin daha iyi bir versiyonunu keşfetmek ve kendi gücünü görmek, hayat içerisinde ayağına takılan taşların üzerinden kolayca atlamak, kendine yatırım yapmak isteyen veya sadece bir merakla acaba nasıl bir şey diye düşünen siz değerli dostlarımız davetlidir.

"Hayatın akışında bulunduğum noktada her şey mükemmel tam ve bir bütün."

Sevgi, sağlık, aşk, mutluluk, huzur, para, şans, bolluk bereket her zaman sizinle olsun.

Sevgi ve Saygılarımla

Türkan Bayraktar Uzun

Heal Your Life® Lisanslı Lideri ve Koçu