Bireysel Seanslar – Yalnız Değilsiniz – Sizin Yolculuğunuzda Size Eşlik Edebilirim.

Bireysel Seanslar – Yalnız Değilsiniz – Sizin Yolculuğunuzda Size Eşlik Edebilirim.

Bazen bu hayatın içinde yaşarken ayağımıza taşlar takılabilir. Bazen o taşa takılır sendeler, bazen yere düşer dizimiz kanar, bazen taşın etrafından dolaşır, bazen de üstünden atlarız.

 

Bu dünyada yaşayan milyarlarca insan, hayatının bir veya birkaç döneminde engellerle karşılaşmış, ne yapacağını bilememiş görülmeyi, duyulmayı, dinlenmeyi, anlaşılmayı ve engelleri bir şekilde aşmayı istemiştir.

 

Eminim ki birçok engeli tek başınıza aştığınız, size özel birçok hikayeniz vardır.

 

Öyle zamanlar da olur ki, elinizden geleni, en iyi bildiğinizi yapmanıza rağmen bir türlü istediğiniz noktaya ulaşamamış olabilirsiniz.

 

Kendinize kızar eleştirir durursunuz. Neden bunlar hep benim başıma geliyor, ben bu durumu nasıl aşacağım yok mu bir çözümü diye düşünür içsel konuşmalar yapar, çareler ararsınız.

 

Siz zaten elinizden gelen bildiğiniz şeyleri denediniz ve çok da güzel yaptınız. Bazen o anın içindeyken farklı şeylerin olabileceğini göremeyebiliyor aynı döngüde dönüp duruyoruz.

 

Ya daha bilinçli şekilde yaşadıklarınıza geniş bir çerçeveden bakarak anın içinde neler olduğunu bulsaydınız nasıl olurdu?

 

Elinizden geleni yaptınız ve yine aynı noktadasınız.

Bu durumlarda, kendinize yalnız olmadığınızı hatırlatın!

 

İhtiyaç duyduğunuz, yorulduğunuz, çözümler bulamadığınız zamanlarda daha iyi bir versiyona ulaşmak için bir profesyonelden destek alabilirsiniz.

 

Gerçekleştirdiğim Bireysel Danışmanlık Seanslarında,

Her bir birey özeldir mottosuna inanarak kişiye ve kişinin ihtiyacına yönelik seanslar gerçekleştirmekteyim.

İnsan; Beden, zihin, duygu, ruh ve enerjiden oluşan bir varlıktır.

Bu sebeple seanslarımda, kişilerin bireysel ihtiyaçları, çalışmak istedikleri konular doğrultusunda şekillenen kişisel dönüşümlerine rehberlik eden bütünsel bir program uygularım.

Her şey, küçük bir düşünce ve bir farkındalıkla başlar büyür ve gelişir!

 

Bizler düşünen, hayal eden, hisseden, bilen, algılayan, öğrenen, öğrendiklerini kendi inanç deneyimleriyle anlamlandıran, şekillendiren ve yaşayan varlıklarız.

 

Benzer düşünceler, temel inançlar, duygular ve davranışlar benzer olayları, sonuçları doğurur.

Kabullenmediğimiz, yüzleşmekten kaçtığımız bilinçdışındaki inançlar zamanla hayatımızı yönetmeye, fizik bedenimizde hastalıklar yolu ile görünür olmaya başlar.

Sürekli aynı durumları yaşar dururuz, kişiler değişir fakat bize hissettirdikleri duygular aynıdır. Canımızı sıkar ve kendimizi bir döngü içinde buluruz. Kendini tekrarlayan tekrarlar gibi olur.

 

Kök inançların farkına varmadan, yaşadığınız durumların neden kaynaklandığını bilmeden, mevcut gerçekliğinizi görme şeklinizi değiştirmeden yaşamınızdaki değişiklik sıradan ve geçici olacaktır.

 

Hayatınızda dönüşüm yaşamak istiyorsanız önce kendinizi, kök inançlarınızı, yaşanan durumların neden kaynaklandığını fark etmeniz ve dönüştürmek için adım atmanız gerekir.

 

Zihin ve beden seviyesinde sizin izin verdiğiniz ölçüde, uzun soluklu değişimler yaratacak pratik adımlar, bilinçdışı dönüşümü destekleyici çalışmalar ve elbette ki sizlerin de karşılıklı seanslar dışında yapmanız gereken ödevlendirme uygulamaları ile kalıcı çözümleri edinmiş olursunuz.

 

Gerçekten hazırsanız, özümüzden gelen istek ve arzularımızla, kendi özgür seçimlerimizle hayatlarımızda mutlu olduğumuz kalıcı dönüşümleri yaratma gücü hepimizin içinde mevcut.

 

Hayatınızda derin mutsuzluklar, parasal, finansal, duygusal tekrar eden sorunlar yaşıyorsanız;

Hiçbir sebep olmamasına rağmen içinizde taşıdığınız derin bir boşluk duygusunun üstesinden gelemiyorsanız;

Stres, iletişim sorunları, bağlanma sıkıntıları, sağlıklı ikili ilişkiler kurmakta sorunlarım var diyorsanız;

Bedeninizde tanımlanamayan ağrılar yaşıyorsanız;

 

Birlikte seans zamanlarını planlayabilir, yapacağımız görüşmelerde farkındalıklar oluşturur ve istediğin yönde dönüştürürsün.

 

Kendi istek ve arzularına uyumlu bir yaşamı şekillendirmek için gerekli güç senin içinde uyanmayı bekliyor.

 

Bütünsel dengede bulunduğumuz zaman mevcut şartlar ne olursa olsun; hayatı ruhsal, zihinsel, fiziksel, duygusal denge içinde gerçeklikten kopmadan farkındalıkla yaşarız.

 

Bu kendinize verebileceğiniz en güzel hediyedir!

 

Siz kendinize adım attığınızda, kendiniz için bir şey yaptığınızda hayat da sizi her zaman destekler.

 

Siz kendinize destek olmaya karar verdiğinizde, isterseniz ben de size profesyonel destekle eşlik edebilirim...

 

Danışmanlık seanslarını, online ya da ofisimizde birebir alabilir zamanını programınıza göre ayarlayabiliriz...

 

İhtiyacınız Olduğunu Düşündüğünüz Her Zaman Ben Buradayım.

 

Seanslar ve detaylı bilgi için;

İletişim Numarası: 0533 783 67 26

E-posta: info@mucizeyarat.com