KOÇLUK GÖRÜŞMELERİ

KOÇLUK GÖRÜŞMELERİ

Profesyonel koçluk, kişinin potansiyelini tam anlamıyla keşfedip hedefleri doğrultusunda kullanmasına ve kişinin mevcut durumunu hedeflediği duruma taşımasına yardımcı olur.

 

Bireyin hayatında değişim yaratmak istediği noktaları belirlemesi, hedeflere dönüştürmesi ve hedefe ulaşması için gereken adımları kararlılık ve istikrarla tamamlamasını destekleyen bir süreçtir.

 

Bireyin kendini tanımasına ve analiz etmesine yardımcı olur.

 

Bu anlamda sadece bugünü değil geleceği de şekillendirir. Koçluk hizmetinde koçluk mesleğine özgü teknikler kullanıldığından danışmanlık ve mentorlükten farklıdır. Koçluk sürecinde öneri verilmez, yönlendirme yapılmaz, bununla birlikte kullanılan tekniklerle müşterilerin kendilerine en uygun cevapları ve yolları bulmaları sağlanır. Planlı bir gelişim sürecidir.

Danışanın çözümsüz veya durağan kaldığı noktalarda, farklı bakış açılarıyla bakmasını sağlayarak, ilerleme ve gelişim sağlamayı hedefler.

 

Bireyin güçlü yönlerini keşfetmesini ve hedeflerine ulaşması için bu yönleri etkin bir biçimde kullanmasını sağlar.

 

 

 

Profesyonel koç ve koçluk alan kişi arasında geçmişten çok gelecek planlarına odaklı özel bir çalışma yapılır. Geçmişte yaşanan iz bırakan deneyimlerin bugüne ve geleceğe etkileri değerlendirilir ve daha bütünsel bir yaklaşımla, bireyin hayatındaki stres olgusunu daha iyi yönetmesi, yaşam kalitesini arttırması ve hayatın iş, evlilik, sosyal hayat gibi her alanında dengeli bir bütünlük sağlanması desteklenir.

 

Sen de desteğe ihtiyaç duyduğunu düşünüyor, geleceğinde daha farkındalıkla yürümek istiyorsan iletişime geçebilirsin.

 

Muhteşem öz benliğimizi, farkındalıklarımızla içselleştirerek, kendi niteliklerimizin, yeteneklerimizin, değerlerimizin farkına vararak yaşamayı hepimiz hak ediyoruz.

DENGELİ, COŞKULU ve MUTLU bir hayatı kucak açalım.

SEVGİLERİMLE...

 

"Kendi Hikayeni Yazabilir ve Onun Kahramanı Olabilirsin."

 

Seanslar ve detaylı bilgi için;

İletişim Numarası: 0533 783 67 26

E-posta: info@mucizeyarat.com